Víkend na chatičce

30. července 2006 v 22:57 | Helča |  Všední i nevšední dny
Teďka v pátek jsem se konečně vydala na chatu.. No je pravda, měla jsem tam bejt celej tejden, ale co se dá dělat mno... Říkala jsem si jestli má cenu tam jet, když v pátek, tak krásně začalo pršet... *TIRED* Nakonec jsem jela, tam prej nepršelo.. Když jsem tam přijela nechala jsem si tašku u známých.. A pak jsem se vydala hledat kluky, kde se flákaj... Šla jsem ke Kubovi na chatu, kde jsme se pak všichni slezli..

Kecali jsme a taaak a potom jel Filip doprovodit Kačku do Plzně.. Klucí pak se mnou podnikli cestu do hospody a k nám na chatu odnést věci.. A večer jsme měli srazík s Fildou a už předtim jsme se domluvili, že pudem na ČIHULI (Čižické hudební léto) na Lucii Revival.. Když jsme došli do Čižic šli jsme nejdřív k Bizonovi na pivko pokecat... No to bylo fakt skvělý, kecali jsme o mooooře věcech, fakt paráda, tohle mi chybělo.. :) A pak jsme vzali půllitry O:-) a šli dolů na Lucii.. Jsme tam přišli a řikali jsme si, to už bude bez vstupu a ono ne.. *TIRED* tak jsme řekli, že to jako platit nebudeme a řekli jsme si, že to obejdem a jak na to nevyzrajem no a tam byl teda jako zase nějakej chlápek, ale ten byl trošku vstřícnejší, tak jsme zaplatili vstup za tři jako kdybysme byli jeden, takže to se celkem dalo.. :)
Filda okamžitě šel na klobásu (na klobásu jako na klobásu, ne na klobásu jako na klobásu-Předenicčtí znaj ;) ) a pak pivka do těch našich půllitrů ;) Samozřejme, že řikam, "Já teďka pivo nechci...." a Filip: "No už je pozdě" takže jsem měla další pivko.. Ne že bych jich měla už v sobě sto, ale prostě jsem teďka nechtěla.. :) A pak se rozpršelo. Tak jsme se šli schovat pod střechu, potkali Saltu *TIRED* no to jsem byla fakt nadšená.. Ale přežila jsem to no.. Pak kluci šli pařit, mně se moc nechtělo, ale nakonec jsme šla taky a to bylo něco..! Fakt hustý, kluky ty jsem takhle ještě pařit neviděla.. no hukot.. fakt bomba... Jsem z toho nadšená.. Pak už teda přestali hrát, tak jsme se zase vydali do Předenic pěškobusem.. A propukla taková menší hádka, že prostě pak nemůžu jít sama na chatu a já jim řikam, že jako proč ne a tak.. Klucí potom řikali, že prostě ne, že kdyžtak budu spát u jednoho nebo druhýho.. No a já pak řekla, že pudu jako sama, tak jsem šla vepředu po silnici a oni za mnou.. A najednou nějaký auto a kluci do něj nastoupili, pak dojeli ke mně a já taky naskočila a on to Salta *TIRED*:-! No zrovna nadšená jsem z toho nebyla.. jel strašně rychle, a prostě jsem se snim bála.. No, ale měli jsme vyřešený dilema, jak pudu domů, on mi totiž dovezl až na chatu.. Takže to bylo takový plus mínus.. ;)
Takže večer byl prima a pak v sobotu jsme se zase sešli a byli u Dády... tak jsme hráli hokej "16" se fakt moc povedla.. :D A pak večír jsem už šla na chatu, chtěla jsem se vyspat... Filip musel už jít, v noci jeli do Chorvatska.. Tak mi pak kluci šli doprovodit a já šla na chatu... Pak mi napsala Lucka esi nechci přijít, takže jsem ještě šla k nim.. Tam byla asi do dvanácti... Pak pinkat.. Takže jsem se zase moc nevyspala :D a pak zase ráno dolů za ostatníma... Taky se pak vykoupat do řeky a pak na chatu, uklidit a hurá na bus...
Byl to fakt pěknej víkend, užila jsem si to a jsem celkem i stahaná.. ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama