Po Táboře :)

27. července 2006 v 23:01 | Helča |  Všední i nevšední dny
Když jsem po táboře, přijela domů, tak jsem si tak zhruba vybalila a pak jela hnedka s tetou do Předenic, jenom na otočku, něco odvézt strejdovi a pak na pro Rendu. Jsem ho zase po dlouhý době viděla, jsem fakt ráda... Pak jsem přijela domů a mamča byla trochu naštvaná, že mi neviděla.. No ale už snad dobrý.. ;)

V neděli potom dovybalování, praní atd.. Njn vybalit všechno po třech tejdnech zabere trochu času, mno.. Pak mi psala kámoška z tábora, že pro velký stesk se jdeme koupat, ale dozvěděla jsem se to za pět minut dvanáct, takže jsem si ani nestihla vzít plavky.. Ale co.. Tak jsem tam za nima šla... Pokecali jsme a taaak.. No a potom jsem si šli sednout ještě na chvíli k Feřtům.. Bylo to takový i vzpomeutí na tábor, páč Feřtojc se tam na pár dní přijeli kouknout.. Poseděli jsme pokecali, přišel tam ještě kámoš a pak všichni do svých domovů... :) Bylo to fakt parádní.. :)

V Pondělí jsem si šla zařídit pár věcí do města, šla k babičce na obídek, říct jí, jak jsem se měla na táboře taaak.. Tak jsem jim všechno řekla a pak rychle letěla za Míšou do Tesca, je tam na brigošce v Terranově, tak jsem jí slíbila, že se na ni zajdu juknout a pokecáme, když teďka furt pracuje.. Tak jsem tam byla tak tak na čas... a hodinku jsme kecali a já jsem si tam mezitim vybrala tílečko, chtěla jsem si totiž udělat nějakou malou radůstku.. Tak jsem si ho koupila a jelikož jsem měla málo peněz v hotovosti, tak jsem platila kartou... Bylo to poprvý, co jsem takhle platila, bála jsem se, že špatně naťukám pin nebo cokoli jinýho.. Ale zvládla jsem to.. Spadl mi kámen ze srdce... :) Pak jsem se ještě šla kouknout po kráme, ale nikde se mi nic nijak nelíbilo, možná to bylo tim, že jsem tam byla sama.. Pak jsem se najedla u Meka.... Zavolala Kačence jestli nemá časík, že bysme něco mohly podniknout... A řekla, že jo.. tak jsme se domluvily, že za hodinku ve městě... Tak jsem šla ještě za Míšou, pokecali a rozloučily se.. A pak hurá za Káťou.. :))
K nádraží, kde jsme měly sraz jsem dojela na minutu přesně.. A najednou mi Káťa píše, že jí ujel bus, tak jsem chvilku čekala a pak mi píše, že už je na místě... Tak jsem vykoukla ze zastávky a šla ji hledat... Bylo to prvně, kdy jsem ji viděla s copánkama.. Mělo to bejt překvápko, neměla jsem vědět, že je má, ale psala to na blogu, že je má, takže jsem to už věděla, no aspoň jsem ji hnedka poznala.. ;) Měla jsem strašnou radost, když jsem ji viděla.. bylo to skoro po měsíci.. Dostala jsem hnedka dárečky k narozeninám, fakt moc krasný... *IN LOVE* Děkuju moc, Kačí, mám z nich fakt moc velikánskou radooost..! :-* Potom jsme jely k nám domů, tam nikdo nebyl.. kecali a kecali jsme furt a furt, pak tam přišel na chvilku Zdeněk a Lukáš *TIRED* jéjkote, to bylo něco... Prohlídly jsme fotešky z tábora... No všechno to uteklo strašně moc rychle a najednou bylo půl sedmý.. A psala mi kámoška ze skauta, jestli si nechci na chvilku sednout do hifáče, než odjednou do Brna na Orbis.. Tak jsem řekla, že teda jo... Tak jsme sebrali našich pár švestek, já peněženku a Káťa Avonek... A jely jsme... Káťu jsem doprovodila pak ještě na náměstí k hotelu a pak šla na bus a já do hifi...Bylo to fakt báječný, měla jsem radost, že jsme se zase viděly.. :-* Mam Tě fakt strašně mooc nejmoc ráda, Kačenko moje, nejúžasnější.. Si prostě poklad..
Pak jsme byli v tom Hifi a pak jsme se přesunuli k Ševcům ke kámošovi do hospody.. Tam byli nějakou chvilku. Ten nás, mě a kámošku hodil dom.. Kluci tam ještě zůstali.. A Káťa mi ještě čekala na ICQ.. :)))
V úterý, když vstala, tak jsme se domluvily, že až odjede tatínek, tak k nim přijedu... Tak jsem nasedla na tramvajku a pak na bus a už jsem byla u Káťi, byla jsem tam fakt moc rychle.. Tak mi otevřela Lucka a ještě jsme na Kačenku čekaly, viď.. :):-* Káťa si dala k obídku Kulajdu, viděla jsem jí poprvý v životě, no hukot. :D Ale povedla se Vám, holky..! :) Pak jsme zase kecaly a taaaak, jak jinak, že..? Den před tim mi teta půjčila žehličku na vlasy a večer, když jsem přišla z hospody, tak jsem ji otestovala a zjistila, že je fakt parádní.. Vzala jsem ji sebou ke Kátě... A pak jsme se pustily do žehlení, teda spíš Káťa no, je to fakt zlatí, takovejch vlasů vyžehlit.. Bylo to fakt pěkný vidět ty vlásky, jak jsou rovný.. Nakonec jsme to všecho vyžehlily a upravily, pomocí vosku a laku.. :D A potom mi Kačenka i nalíčila.. A pak jsme se pustily do focení, jé to byla sranda... takovej hafec fotek... některý jsou fakt skvělý.... No jo no, parádní fotografka... :-*;) Pak jsme měli takový menší rvaníčko, viiď :o):o) Ale sranda byla.. :D Mezitím jsem Káťu taky chtěla fotit, ale nějak nechtěla.. :(:-/*TIRED* Juch a toho žrádla, co jsme za ty dva dny snědly.. Jéjkote, to budou bríška, co?? ;):P No bylo to fakt báječný... Zase to uteklo jako voda.. Kačí, já jsem fakt tak ráda, že Tě mám..Jsi prostě poklad... :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Káťa Káťa | 28. července 2006 v 0:01 | Reagovat

Jééééžišku :D:D no nemuzu spat, tak koukam koukam a co to tady neni....:D JJ bylo to fakt super, sem taky moc ráda že tě máááám :-* plostě tě miluju ;)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama