Červenec 2006

Víkend na chatičce

30. července 2006 v 22:57 | Helča |  Všední i nevšední dny
Teďka v pátek jsem se konečně vydala na chatu.. No je pravda, měla jsem tam bejt celej tejden, ale co se dá dělat mno... Říkala jsem si jestli má cenu tam jet, když v pátek, tak krásně začalo pršet... *TIRED* Nakonec jsem jela, tam prej nepršelo.. Když jsem tam přijela nechala jsem si tašku u známých.. A pak jsem se vydala hledat kluky, kde se flákaj... Šla jsem ke Kubovi na chatu, kde jsme se pak všichni slezli..

Po Táboře :)

27. července 2006 v 23:01 | Helča |  Všední i nevšední dny
Když jsem po táboře, přijela domů, tak jsem si tak zhruba vybalila a pak jela hnedka s tetou do Předenic, jenom na otočku, něco odvézt strejdovi a pak na pro Rendu. Jsem ho zase po dlouhý době viděla, jsem fakt ráda... Pak jsem přijela domů a mamča byla trochu naštvaná, že mi neviděla.. No ale už snad dobrý.. ;)

Táboreček

27. července 2006 v 21:19 | Helča |  Všední i nevšední dny

*IN LOVE*

No táboreček, to bylo fakt parádní.. Hned bych se tam zase vrátila, fakt bomba.. Sice jsem na začátku měla angínu.. Ale co to je angína.... :D na tábor jsem jela se strejdou na motorce, to bylo fakt něco.. Pak jsem přijela a nikdo tam ještě nebyl.. teda jenom "stavební četa" tak jsme kecali, já dostala nějaký dárečky k narozkám.. :) Pak dorazil zbytek oddílu a hurá do stavění stanů.. Všechno jmse to zvládly.. Pak jsem šli dál budovat tábor... A najednou večer.. :) Jelikož jsem v pátek na vysvědčení-narozky byla nemocná, tak jsme nemohli slavit.. Tak jsem se bála co to na mě chystají.. Nic strašnýho to nebylo.. Prostě normálí gratulace, a já se tak bála... :) Ale ty "dárečky" fak stály za to ;) Ale mam znich, ze všech, fakt mocky velikou radůstku.. :)))